o nas

Cele i historia:

Wszystko zaczęło się w ?Meksyku? czyli na osiedlu Starosielce w Białymstoku gdzieś nieopodal ulicy Meksykańskiej. Tu powstał i działa nasz klub. Istniejemy od jesieni 1998 roku. Obecnie nasz klub liczy ponad 30 aktywnych członków.

Nasze podstawowe cele to:

1. Technika przede wszystkim- Na torze motocrossowym WIADUKT (Brzeski Most) organizowane są treningi (2 razy w tygodniu). W ramach ?spec-treningu? planujemy zaproszenie na kilku zawodników z czołówki polskiego motocrossu i enduro. W celu zwiększenia aktywności treningów możliwe jest opracowanie indywidualnego planu treningowego popartego specjalistycznymi konsultacjami medycyny sportowej wykorzystując Akademię Medyczną w Białymstoku

2. Kooperacja i działania promocyjne Klubu ? Oprócz spotkań klubowych, będziemy organizować kursy nauki jazdy terenowej oraz szkolenia dla zaawansowanych adeptów sztuki motocross i enduro, gdzie pod okiem zawodników, przy okazji mile spędzonego czasu, będzie można podnosić umiejętności poruszania się po trudnym terenie. W planie mamy organizowanie rajdów enduro oraz cyklicznych zawodów klubu o ?Puchar Prezesa MKM?. W ramach istniejącego programu imprez PZMOT Białystok przy wsparciu sponsorów, chcemy wspólnie organizować wyjazdy na wybrane zawody, by łącząc siły, zaistnieć jako klub w świecie motocyklowym.

3. Specjalności - W ramach szeroko rozumianego sportu związanego z motocyklami terenowymi, chcemy rozszerzyć naszą aktywność poza motocross i enduro przez wprowadzenie elementów np. ?freestyl?u?, oraz turystyki na motocyklach terenowych.

4. Wypas sprzętowy - W celu ułatwienia podejmowania decyzji sprzętowych, kadra klubu MKM służy fachową radą, by pomóc dobrać motocykl i osprzęt do indywidualnych potrzeb i umiejętności.

 
nasze galerie
Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.
nasi sponsorzy
patronat