o nas

Cele i historia:

Wszystko zaczo si w ?Meksyku? czyli na osiedlu Starosielce w Biaymstoku gdzie nieopodal ulicy Meksykaskiej. Tu powsta i dziaa nasz klub. Istniejemy od jesieni 1998 roku. Obecnie nasz klub liczy ponad 30 aktywnych czonkw.

Nasze podstawowe cele to:

1.Technika przede wszystkim- Na torze motocrossowym WIADUKT (Brzeski Most) organizowane s treningi (2 razy w tygodniu). W ramach ?spec-treningu? planujemy zaproszenie na kilku zawodnikw z czowki polskiego motocrossu i enduro. W celu zwikszenia aktywnoci treningw moliwe jest opracowanie indywidualnego planu treningowego popartego specjalistycznymi konsultacjami medycyny sportowej wykorzystujc Akademi Medyczn w Biaymstoku

2.Kooperacja i dziaania promocyjne Klubu ? Oprcz spotka klubowych, bdziemy organizowa kursy nauki jazdy terenowej oraz szkolenia dla zaawansowanych adeptw sztuki motocross i enduro, gdzie pod okiem zawodnikw, przy okazji mile spdzonego czasu, bdzie mona podnosi umiejtnoci poruszania si po trudnym terenie. W planie mamy organizowanie rajdw enduro oraz cyklicznych zawodw klubu o ?Puchar Prezesa MKM?. W ramach istniejcego programu imprez PZMOT Biaystok przy wsparciu sponsorw, chcemy wsplnie organizowa wyjazdy na wybrane zawody, by czc siy, zaistnie jako klub w wiecie motocyklowym.

3.Specjalnoci - W ramach szeroko rozumianego sportu zwizanego z motocyklami terenowymi, chcemy rozszerzy nasz aktywno poza motocross i enduro przez wprowadzenie elementw np. ?freestyl?u?, oraz turystyki na motocyklach terenowych.

4.Wypas sprztowy - W celu uatwienia podejmowania decyzji sprztowych, kadra klubu MKM suy fachow rad, by pomc dobra motocykl i osprzt do indywidualnych potrzeb i umiejtnoci.

 
nasze galerie
Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.
nasi sponsorzy
patronat